Veterinární lékařka
Veterinární lékařka

Gely jsem nejprve vyzkoušela na sobě a velmi mile mě překvapily. Díky to mu, že je gel bez příchuti, tak moje fena ho neměla tendenci hned olízat, takže měl čas fungovat. Zarudnutí dásně bylo méně výrazné již po několika použitích. Vaše přípravky mne nadchly.

Ing. Milan Reitmayer
Ing. Milan Reitmayer

Venzymel Intensive 120 jsme začali používat u našeho štěněte, ihned jak se začal vyměňovat mléčný chrup za stálý. Dásně byly citlivé a krvácely. Po několika aplikacích došlo k výraznému zlepšení a zklidnění. Dobře pozorovatelný byl účinek po vypadnutí špičáků. Zarudlá dáseň se zklidnila a přestala krvácet, zarudnutí zmizelo přes noc. Také jsme pozorovali snížení zápachu z úst.

Kateřina Voceďálková, Pardubice
Kateřina Voceďálková, Pardubice

Již několik let používám u svého psa gel Enzymel Intensive 35. Velmi mile mě překvapilo, že výrobce uvedl na trh i řadu pro veterinární použití. Ze zkušeností s Enzymelem mohu jen doporučit. Krvácení dásní odezní během dvou dnů používání, rovněž tak zápach z tlamy a nervozita, která našeho psa vždy při zánětech dásní doprovázela. Již se těším, až Venzymel vyzkouším.

Mgr. Pavla Staňková, Praha
Mgr. Pavla Staňková, Praha

Na Venzymel jsem narazila náhodou při objednávce produktů Enzymel, které používám ve formě zubních past již řadu let. Velmi mile mě překvapilo, že tyto produkty jsou dostupné i pro veterinární použití. Mám doma kočičku, která je již 7 let výhradně kočkou domácí. Její strava je spíše měkkého formátu a asi proto je její tlamička citlivá. Při sebemenším poškození krvácí. Začala jsem používat Venzymel Intensive 120. Nanášela jsem přímo na dásně, po celé šířce tlamy. Kočka si velmi rychle na aplikaci zvykla, zřejmě i tím, že gel je bez příchutě. Po pár dnech používání dásně přestaly krvácet a kočka opět začala „lovit“ kousátka. Nyní aplikuji Venzymel Prevent 35 a jsme stále bez obtíží.

Ing. Lubomír Vokál, Kralupy nad Vltavou
Ing. Lubomír Vokál, Kralupy nad Vltavou

Venzymel mi doporučil náš veterinární lékař jako novinku na veterinárním trhu. Výrobek mě zaujal již tím, že je od českého výrobce.
Po dvou dnech používání Venzymelu Prevent 35 se výrazně zlepšil zápach z úst mého pejska a dásně přestaly krvácet. Gel Venzymel Prevent 35 mi byl doporučen používat u mého pejska před plánovaným odstraněním zubního kamene. Určitě budu pokračovat v čištění i po zákroku.

Vlasta Svátek, Humpolec
Vlasta Svátek, Humpolec

Jsem velký zastánce produktů s proteolytickými enzymy. Před lety my pomohly překonat těžkou nemoc. Měl jsem problémy pro ozařování, dostal jsem doporučeno od sestry zkusit gely Enzymel. Problémy se mi rapidně zlepšily. Na Enzymel nedám dopustit. Stejně tak můj kocour, kterému aplikuji pravidelně Venzymel gel Prevent 35. Díky němu mu již nepáchne z tlamy, i když pravidelně konzumuje „voňavé“ kočičí granule.

Gabriela Pokorná, Brno
Gabriela Pokorná, Brno

Naše fenka byla po extrakci dolní stoličky. Bohužel došlo k zánětu, na který jí byly nasazeny antibiotika. Ač se zdálo, že po dobrání antibiotik se situace zlepšila, dáseň byla stále zarudlá a naše fenka neměla chuť k jídlu. Moje známá mi doporučila gel Venzymel Intensive 120. Snažila jsem se gel aplikovat alespoň dvakrát, třikrát denně jsem zvládla výjimečně. Již za tři dny normálně jedla a zarudnutí bylo sotva znatelné.

Dagmar Malá, Úžice
Dagmar Malá, Úžice

Moje kočka trpí na jaře a na podzim na svilušky. Přípravky, které jsem pro ni měla nikdy nezabraly. Zmínila jsem se o tomto problému kamarádce a ta mi dala na vyzkoušení Enzymel gel Intensive 35 s tím, že je to gel určen do dutiny ústní, ale proč to nezkusit.
Vyzkoušela jsem na své kočce a během dvou dnů bylo po problému – jestli svilušky zmizely nebo ji přestaly jenom trápit ty boláky, to nevím, ale určitě se poradím s veterinárním lékařem. Mazala jsem asi 5x denně i o víkendu. Bonusem bylo to, že jak se kočka umývala, část gelu vždy slízala a zdálo se mi, že jí i méně zapáchá z tlamy. Na veterinární Venzymel Intensive 120 s vyšší koncentrací chlorhexidinu jsem velmi zvědavá.